Draai om je oren
Concertrecensies



home  
    
    
 

Klik op de gewenste maand in het overzicht voor alle concertrecensies van de desbetreffende maand.

april 2024

  • James Brandon Lewis Quartet
  • Miguel Martinez Kwartet
  • Philip Catherine
  • Joe Lovano 'Trio Tapestry'
  • Eugene Chadbourne, Stanimir Lambov en Hansko 'Schroeder' Visser
  • Frans Vermeerssen Kwartet

    maart 2024

  • Michiel Stekelenburg Catharsis
  • Susanne Alt
  • Lizz Wright

    februari 2024

  • Boris Kozlov, Guillermo Celano & Steve Altenberg
  • Ethan Iverson Trio ft. Thomas Morgan & Kush Abadey
  • Trio Frank Fielder
  • Paal Nilssen-Love Circus
  • Dave Kikoski Trio

    januari 2024

  • Efraïm Trujillo Kwartet
  • Gerlo Hesselink Quartet & Florieke de Geus
  • Freddie Bryant Quartet
  • Trio Jasper Blokzijl

    december 2023

  • The Chai Connection (in trio)
  • Ben van Gelder: Manifold
  • Sjoerd van Eijck's OAK

    november 2023

  • Markus Stockhausen & Jeroen van Vliet
  • Ed Verhoef, Paul Berner & Adam Nussbaum
  • Linda Frederiksson Juniper
  • Theo Croker Quartet
  • Chai Masters
  • Chris Potter Circuits Trio
  • Idema/Serierse Quartet
  • Millennium Jazz Orchestra & pianoduo Martijn en Stefan Braak
  • JACK Quartet

    oktober 2023

  • Nils Petter Molvær
  • Tingvall Trio
  • Ivan Paduart & Olivier Ker Ourio | Dave Rempis & Nicolas Chkifi
  • Noah Preminger Quartet
  • Bombino
  • Amiira - ft Björn Meyer, Samuel Rohrer & Klaus Gesing
  • Luís Vicente, John Dikeman, William Parker & Hamid Drake
  • Simon Nabatov
  • Gypsy Swings
  • Jef Neve
  • The Source
  • Tale Tellers From A Timeless Tribe

    september 2023

  • Flat Earth Society
  • Itamar Borochov
  • Sebastian Gramss' Meteors
  • Fred Hersch & Enrico Rava
  • Peter Beets Trio
  • The Ploctones

    augustus 2023

  • Eve Beuvens

    juni 2023

  • Ben van Gelder Trio
  • Tim Armacost Trio
  • Circonflexe

    mei 2023

  • Steve Nelson Trio
  • #Trumpetstuff 2023: Lachlan Craven Quartet, Suzan Veneman & Wolfert Brederode,
        Teus Nobel & Gileno Santana Quintet
  • Draslanden Jazz: Doppler Trio, Frans Vermeerssen Trio, Bokomo Swing, Let's Be
        Gypsies
  • Paolo Fresu & Rembrandt Trio

    april 2023

  • Marc Ribot: The Jazz-Bins
  • Espen Berg Trio

    maart 2023

  • Umami Quartet
  • De Groote/Govaert/Serries/Verhoeven
  • Trio Ramón Valle-Gerardo Rosales-Mola Sylla
  • Hank Roberts Trio
  • Melissa Aldana Quartet
  • Fakrutu
  • KCL Trio: Wayne Krantz - Keith Carlock - Tim Lefebvre
  • Martinez Brothers
  • John Scofield
  • Martin Küchen solo / Ocean Eddie feat. Martin Küchen

    februari 2023

  • Masha Bijlsma
  • Terence Blanchard E-Collective & Turtle Island Quartet
  • Alexander von Schlippenbach & Aki Takase
  • Matt Carmichael Quintet
  • Steven Kamperman - City Maps
  • The Preachermen
  • Abdullah Ibrahim
  • Teis Semey Quintet
  • Songs Of South Africa
  • Zack Lober's NO FILL3R

    januari 2023

  • Human Music o.l.v. Pasha Shcherbakov
  • Daniel García Diego Trio
  • Togo All Stars
  • Dave Douglas Quintet
  • Frans Elsen Factor o.l.v. Eric Ineke
  • Francien van Tuinen & Tripod feat. Jasper Blom, Jeroen Vierdag & Joost Patocka

    december 2022

  • StarkLinnemann Trio - StarkLinnemann Quintet
  • Fergus McCreadie Trio
  • Dado Moroni Trio

    november 2022

  • Evan Ziporyn, Fie Schouten & Bart van Dongen
  • Catherine Russell
  • Nduduzo Makhathini
  • Duo Han Bennink-Terrie Ex + Anneke Verstegen & Emma Fischer
  • Petter Eldh & Christian Lillinger
  • Tijn Wybenga & AM.OK

    oktober 2022

  • Trio Janssen-Van Erk-Janssen
  • The Free Orleans Rebel Band
  • Aron Raams
  • Joris Posthumus Trio
  • Keyon Harrold
  • David Berkman Trio
  • Boundless Trio + Cel Overberghe
  • Jazz To Dance To! feat. Bert van Erk & Linda Molenkamp

    september 2022

  • Tord Gustavsen Trio
  • Gijs Levelt Spoken Quartet
  • Van Gelder Quartet

    juni 2022

  • Gregov/Serries/Vanderstraeten
  • Dennis van Aarssen
  • Nate Wooley Columbia Icefield

    mei 2022

  • Emile Parisien Sextet
  • Joe Lovano Trio Tapestry
  • Shai Maestro Quartet
  • Rembrandt Frerichs Trio
  • Colin Webster, Emilie Škrijelj, Dirk Serries, Martina Verhoeven & Tom Malmendier
  • Arild Andersen Group ft. Helge Lien & Marius Neset

    april 2022

  • Charlotte Keeffe & Andrew Lisle
  • Anneleen Boehme - Grand Picture Palace
  • Pierre Courbois 3Gen3
  • Tania Giannouli Trio
  • Trio AER (Harmen Fraanje, Mikko Perkola, Aino Peltomaa)
  • Jaimie Branch - Fly Or Die
  • 'Ministry of Jazz' door Dutch Swing College Band & gasten

    maart 2022

  • 'Indra' door Monique De Adelhart Toorop & Band
  • Ed Verhoeff, Adam Nussbaum & Hein van de Geyn - Tribute to John Abercrombie
  • Duo Klomp & Simon Richter Trio
  • Rudresh Mahanthappa's Hero Trio
  • Hiske Oosterwijk & Trio Diederik Idema
  • Immanual Wilkins Quartet
  • Trio Bert van Erk & gasten

    februari 2022

  • Donder & Apeland
  • Tom Jackson & Colin Webster
  • 'Gershwin Celebration' door Peter Beets - Henk Meutgeert New Jazz Orchestra feat.
        Izaline Calister
  • Montis, Goudsmit & Directie
  • ChamberJazz o.l.v. Tony Hoyting
  • Jessica de Boer Full Band

    januari 2022

  • Fugimundi

    december 2021

  • WE Big Band
  • Büyükberber/Klein/Smith/Watanabe & Rudi Mahall/John Schröder
  • Reeds & Deeds

    november 2021

  • Gijs Levelt Spoken Quartet
  • Guido Nijs Kwintet
  • The Ramblers met Joke Bruijs & Ronald Douglas
  • Fay Lovsky & Arthur Ebeling
  • Vijay Iyer Trio
  • Mofaya! & Jorrit Westerhof
  • Cécile McLorin Salvant
  • Dave Douglas 'Secular Psalms'
  • Sun-Mi Hong Quintet

    oktober 2021

  • Linda May Han Oh Group
  • Kaufmann/Gratkowski/De Joode
  • Fraanje & Reijseger
  • Tuur Florizoone Band
  • Izaline Calister
  • Aspen Labelnight: Niels Van Heertum, Poor Isa & Linus + Økland/Van Heertum/Zach
  • Trio Janssen-Van Erk-Janssen
  • Bill Frisell Trio
  • Duke Ellingtons 'Sacred Concert' door Big Band Friesland & NHL Stendenkoor
  • Belcirque
  • Teus Nobel Liberty Group

    september 2021

  • Afro Vibes met Metropole Orkest Big Band o.l.v. Marcus Wyatt
  • Tineke Postma Inventions Group ft. Miles Okazaki
  • Azolia

    augustus 2021

  • Peter Brötzmann Full Blast
  • Jimmy Rosenberg Trio

    juli 2021

  • Gido Lahuis & GEIT

    mei 2021

  • HALA + Duo Renske de Boer-Esat Ekincioğlu

    december 2020

  • Vanbinsbergen Playstation
  • Joost Lijbaart ft. Kika Sprangers & Wolfert Brederode

    november 2020

  • Sun-Mi Hong Quintet
  • Margriet Sjoerdsma Odelion Orchestra
  • Alto For Two ft. Kika Sprangers & Irene Reig
  • Tineke Postma Quartet

    oktober 2020

  • Jef Neve solo
  • Tobias Klein, Oguz Büyükberber & Rie Watanab
  • StarkLinnemann Trio
  • Arve Henriksen & Harmen Fraanje
  • Ziv Taubenfeld's Full Sun

    september 2020

  • Trio Rave-Warelis-Renfrow
  • Dinosaur
  • Jef Neve & Teus Nobel
  • Corona Basement Recordings Live Part 3 met o.a. Edward Capel

    augustus 2020

  • Alto Kwartet

    juli 2020

  • Jellyfish Saxophone Quartet

    juni 2020

  • Zilt featuring Ian Cleaver & Jasper Blom
  • Wolfert Brederode - Marzio Scholten - Ernst Glerum

    maart 2020

  • Trio Klein-Almeida-Van Duynhoven
  • Jasper Høiby's Planet B

    februari 2020

  • Eric Vloeimans' Gatecrash
  • Baldych-Courtois-Telderman
  • Jasper van 't Hof B.E. Trio
  • 'Beefheart: Pork Treat Musical' door Hans Dagelet & Rosa Ensemble
  • Tim Finoulst Trio feat. Bert Joris
  • Oded Tzur Quartet
  • Kenny Garrett Quintet
  • Rafael Abdallah-Rogerio Bocato Quartet
  • Frank Wingold, Robert Lanfermann & Jonas Burgwinkel
  • Amateur Jazz Day
  • GLiTS + Peter Hertmans Quintet

    januari 2020

  • Franz von Chossy Trio
  • Paradox Jazz Orchestra
  • Ghost in the Machine
  • Thijs Borsten & Lucretia van der Vloot
  • Steven De bruyn & Jasper Hautekiet
  • The Preacher Men
  • Or Bareket Quartet
  • Kika Sprangers
  • Martin Fondse & Jörg Brinkmann
  • Jeroen van Helsdingen Band
  • Tom Rainey Trio
  • Montis, Goudsmit & Directie
  • Florin Niculescu Quintet
  • Lotz Of Music

    december 2019

  • All Ellington
  • Mudita + Under The Surface
  • Felicity Provan Quintet
  • 'Spirits of Soul' door het Nederlands Studenten Jazz Orkest
  • Maria Mendes feat. John Beasley
  • Universal Indians
  • BRUUT! & Anton Goudsmit
  • Ernst Reijseger & Harmen Fraanje
  • Grünen
  • Uitreiking Buma Boy Edgar Prijs 2019 aan Jasper Blom

    november 2019

  • Atomic | 'Jump’n Jive plays a tribute to Cab Calloway' o.l.v. Leo van de Giessen
  • Thijs Borsten & Izaline Calister
  • Daniel Herskedal Quartet
  • Don Braden & Rob van Bavel Quartet
  • Ambrose Akinmusire Quartet
  • Quique Ramirez Quintet
  • Herbie Hancock
  • Snarky Puppy
  • HALA
  • The Necks

    oktober 2019

  • Dave Douglas & Uri Caine
  • John Scofield & Jon Cleary
  • Wolfert Brederode, Ernst Glerum & Marzio Scholten
  • Helena Basilova & Reinier Baas
  • Gilad Hekselman Trio
  • Skunk Funk International
  • Jubileumweek 40 jaar SBM
  • Linda Sharrock Network
  • Guus Janssen: Tribute To Herbie Nichols
  • Jeroen van Vliet & Mete Erker

    september 2019

  • Tom Harrell: Infinity
  • Celano/Badenhorst/Baggiani featuring Wolfert Brederode
  • Mike Del Ferro & Andrea Caruso
  • Alexander von Schlippenbach, Rudi Mahall & Kasper Tom
  • Paul Van Gysegem Quintet
  • Under The Surface

    augustus 2019

  • Noordelijke Musical Meetings
  • Jazz Jam

    juli 2019

  • John Dikeman, William Parker & Hamid Drake
  • Nils Vermeulen

    mei 2019

  • Gilad Hekselman's ZuperOctave
  • Ken Vandermark & Terrie Ex
  • Boi Akih & Zoumana Diarra
  • Fred Hersch
  • Pavel Shcherbakov & Human Music
  • Tribute to Misha Mengelberg - Guus Janssen, Bert van Erk & Wim Janssen
  • Mark Guiliana's Beat Music
  • Nature Work

    april 2019

  • Keyon Harrold
  • Juárez/Caruso/Ramirez
  • Raul Midón
  • Sun-Mi Hong Kwintet
  • Sanne Rambags, Vincent Courtois & Julian Sartorius
  • Nicole Mitchell, Tomeka Reid & Alexander Hawkins
  • Chris Potter Circuits
  • Daniele Nasi & Zhu Mang
  • Mark Alban Lotz: Solo & Duo

    maart 2019

  • Baron, De Looze & Verheyen: MixMonk
  • Nils Vermeulen & Wilbert De Joode
  • Leyla McCalla
  • Shayna Steele
  • Mammal Hands
  • Uri Caine
  • Hiske Oosterwijk Band
  • Branford Marsalis Quartet
  • Jaeger/Punkt/Hemingway
  • Yotam Silberstein Quartet
  • Tim Finoulst Trio
  • Rein de Graaff
  • Nguyên Lê
  • Dan Weiss Starebaby

    februari 2019

  • Samba Touré
  • Teus Nobel Liberty Group
  • Jakob Bro Quartet
  • Pilgrim
  • Blue Lines Sextet
  • Markus Stockhausen & Florian Weber
  • Joshua Redman Quartet
  • FrankieZ Experiment & Tereza Catarov
  • Ad Colen - A Bird's Eye View
  • Mats Eilertsen Trio ft. Harmen Fraanje & Thomas Strønen
  • Helene Richters Lummerland
  • Jamie Saft
  • BRUUT!
  • Jakob Bro Trio ft. Joey Baron & Thomas Morgan

    januari 2019

  • Abraxas
  • Baas, Van Gelder & Downes
  • Nebula & Austeja Zvirblyte
  • Feestelijke Steinway Estafettemiddag: Wolfert Brederode, Martin Fondse, Harmen
        Fraanje, Rembrandt Frerichs & Jeroen van Vliet
  • Boundless Trio