Draai om je oren
Concertrecensies



home  
    
    
 

Klik op de gewenste maand in het overzicht voor alle concertrecensies van de desbetreffende maand.

2021

oktober
Linda May Han Oh Group, Kaufmann/Gratkowski/De Joode, Fraanje & Reijseger, Tuur Florizoone Band, Izaline Calister, Aspen Labelnight: Niels Van Heertum, Poor Isa & Linus + Økland/Van Heertum/Zach, Trio Janssen-Van Erk-Janssen, Bill Frisell Trio, Duke Ellingtons 'Sacred Concert' door Big Band Friesland & NHL Stendenkoor, Belcirque, Teus Nobel Liberty Group.

september
Afro Vibes met Metropole Orkest Big Band o.l.v. Marcus Wyatt, Tineke Postma Inventions Group ft. Miles Okazaki, Azolia.

augustus
Peter Brötzmann Full Blast, Jimmy Rosenberg Trio.

juli
Gido Lahuis & GEIT.

mei
HALA / Duo Renske de Boer-Esat Ekincioğlu.

2020

december
Vanbinsbergen Playstation, Joost Lijbaart ft. Kika Sprangers & Wolfert Brederode.

oktober
Jef Neve solo, Tobias Klein, Oguz Büyükberber & Rie Watanab, StarkLinnemann Trio, Arve Henriksen & Harmen Fraanje, Ziv Taubenfeld's Full Sun.

september
Trio Rave-Warelis-Renfrow, Dinosaur, Jef Neve & Teus Nobel, Corona Basement Recordings Live Part 3 met o.a. Edward Capel.

augustus
Alto Kwartet.

juli
Jellyfish Saxophone Quartet.

juni
Zilt featuring Ian Cleaver & Jasper Blom, Wolfert Brederode - Marzio Scholten - Ernst Glerum.

maart
Trio Klein-Almeida-Van Duynhoven, Jasper Høiby's Planet B.

februari
Eric Vloeimans' Gatecrash, Baldych-Courtois-Telderman, Jasper van 't Hof B.E. Trio, 'Beefheart: Pork Treat Musical' door Hans Dagelet & Rosa Ensemble, Tim Finoulst Trio feat. Bert Joris, Oded Tzur Quartet, Kenny Garrett Quintet, Rafael Abdallah-Rogerio Bocato Quartet, Frank Wingold, Robert Lanfermann & Jonas Burgwinkel, Amateur Jazz Day, GLiTS + Peter Hertmans Quintet.

januari
Franz von Chossy Trio, Paradox Jazz Orchestra, Ghost in the Machine, Thijs Borsten & Lucretia van der Vloot, Steven De bruyn & Jasper Hautekiet, The Preacher Men, Or Bareket Quartet, Kika Sprangers, Martin Fondse en Jörg Brinkmann, Jeroen van Helsdingen Band, Tom Rainey Trio, Montis, Goudsmit & Directie, Florin Niculescu Quintet, Lotz Of Music.

2019

december
All Ellington, Mudita, Under The Surface, Felicity Provan Quintet, 'Spirits of Soul' door het Nederlands Studenten Jazz Orkest, Maria Mendes feat. John Beasley, Universal Indians, BRUUT! & Anton Goudsmit, Ernst Reijseger & Harmen Fraanje, Grünen, Uitreiking Buma Boy Edgar Prijs 2019 aan Jasper Blom.

november
Atomic, 'Jump’n Jive plays a tribute to Cab Calloway' o.l.v. Leo van de Giessen, Thijs Borsten & Izaline Calister, Daniel Herskedal Quartet, Don Braden & Rob van Bavel Quartet, Ambrose Akinmusire Quartet, Quique Ramirez Quintet, Herbie Hancock, Snarky Puppy, HALA, The Necks.

oktober
Dave Douglas & Uri Caine, John Scofield & Jon Cleary, Wolfert Brederode, Ernst Glerum & Marzio Scholten, Helena Basilova & Reinier Baas, Gilad Hekselman Trio, Skunk Funk International, Jubileumweek 40 jaar SBM, Linda Sharrock Network, Guus Janssen: Tribute To Herbie Nichols, Jeroen van Vliet & Mete Erker.

september
Tom Harrell: Infinity, Celano/Badenhorst/Baggiani featuring Wolfert Brederode, Mike Del Ferro & Andrea Caruso, Alexander von Schlippenbach, Rudi Mahall & Kasper Tom, Paul Van Gysegem Quintet, Under The Surface.

augustus
Noordelijke Musical Meetings, Jazz Jam.

juli
John Dikeman, William Parker & Hamid Drake, Nils Vermeulen.

mei
Gilad Hekselman's ZuperOctave, Ken Vandermark & Terrie Ex, Boi Akih & Zoumana Diarra, Fred Hersch, Pavel Shcherbakov & Human Music, Tribute to Misha Mengelberg - Guus Janssen, Bert van Erk & Wim Janssen, Mark Guiliana's Beat Music, Nature Work.

april
Keyon Harrold, Juárez/Caruso/Ramirez, Raul Midón, Sun-Mi Hong Kwintet, Sanne Rambags, Vincent Courtois & Julian Sartorius, Nicole Mitchell, Tomeka Reid & Alexander Hawkins, Chris Potter Circuits, Daniele Nasi & Zhu Mang, Mark Alban Lotz: Solo & Duo.

maart
Baron, De Looze & Verheyen: MixMonk, Nils Vermeulen & Wilbert De Joode, Leyla McCalla, Shayna Steele, Mammal Hands, Uri Caine, Hiske Oosterwijk Band, Branford Marsalis Quartet, Jaeger/Punkt/Hemingway, Yotam Silberstein Quartet, Tim Finoulst Trio, Rein de Graaff, Nguyên Lê, Dan Weiss Starebaby.

februari
Samba Touré, Teus Nobel Liberty Group, Jakob Bro Quartet, Pilgrim, Blue Lines Sextet, Markus Stockhausen & Florian Weber, Joshua Redman Quartet, FrankieZ Experiment & Tereza Catarov, Ad Colen - A Bird's Eye View, Mats Eilertsen Trio ft. Harmen Fraanje & Thomas Strønen, Helene Richters Lummerland, Jamie Saft, BRUUT!, Jakob Bro Trio ft. Joey Baron & Thomas Morgan.

januari
Abraxas, Baas, Van Gelder & Downes, Nebula & Austeja Zvirblyte, Feestelijke Steinway Estafettemiddag: Wolfert Brederode, Martin Fondse, Harmen Fraanje, Rembrandt Frerichs & Jeroen van Vliet, Boundless Trio.